• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

zedejosh400.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید

ضد جوش

توضیحات

ضد جوش چیست

از احتراق بنزین در موتور، حدود2000 تا2500 درجه سانتی گراد حرارت تولید می شود و شما فقط با چند لیتر سیال مثل آب یا ترکیبی از آب و ضد یخ یا ضد جوش باید موتو را به دمای بین 90 تا 95 درجه برساند و آن را خنک می کند. درست است که برای کاهش اصطحکاک و انتقال حرارت ناشی از حرکت قطعات گردنده مثل میل لنگ و شاتون ها از روغن استفاده می شود، ولی خنک کاری به روان سازی با روغن ختم نمی شود و استفاده از سیال های خنک کننده و اجزایی مانند رادیاتور، شکل یافته تری برای ایفای این مهم به خود می گیرد. خوب است بدانید قدرت خنک کنندگی آب 20 برابر روغن است و وجود سیستم خنک کاری متکی به رادیاتور و سیال های ضد جوش به ویژه در مناطق گرم جهان نقشی غیر قابل انکار در کاهش دمای موتورها دارد.

@val3

ضد یخ و ضد جوش از گروه سیالات غلیظ مصرفی در رادیاتورها و سیستم خنک کننده موتور انواع خودروها می باشد. این محصول علاوه بر استفاده به عنوان ضد جوش در فصول سرد سال، در واقع بطور هم زمان یک عامل قوی ضد جوش و ضد زنگ و خوردگی نیز می باشد که به این ترتیب در تمام فصول سال به بهترین نحو از تمام قسمت های سیستم خنک کننده موتور خودروها محافظت بعمل می آورد. یک ضد یخ و ضد جوش مناسب بایستی بر اساس آخرین دانش فنی روز فرموله شده و مطابق با استانداردهای جهانی باشد.

ویژگی ضد جوش مناسب

حاوی جدیدترین مواد ضد خوردگی با قدرت محافظت بالاتر برای قطعات با جنس های متفاوت شامل چدن، آلومینیوم، برنج، مس و...........

سازگار با تمامی قطعات لاستیکی و پلاستیکی سیستم و خنک کننده خودروها

دارای بالاترین قابلیت انتقال حرارت و پایداری در شرایط عملیاتی دارای قابلیت انتقال حرارت و پایداری در شرایط عملیاتی دارای قابلیت کارکرد طولانی مدت

توصیه های مهم برای استفاده بهتر از ضد جوش

@val3

• علاوه بر خاصیت ضد یخ زدگی دارای خواص ضد جوش و ضد خوردگی نیز باشد، لذا استفاده از این محصول در تمام طول سال توصیه می گردد.

• از اختلاط یک مارک تجاری خاص با مارک های دیگر و با سایر محصولات مشابه خود داری گردد.

• در صورت استفاده از آب شهر در رقیق سازی، سختی آب نباید بیشتر از ppm170 باشد تا از ایجاد رسوب در لوله ها جلوگیری گردد.

• در تهیه محلول آبی ضد یخ، بایستی شرایط کارکرد موتور و توصیه سازنده خودرو در نظر گرفته شود.

• در صورت عدم وجود منبع انبساط در سیستم خنک کننده موتور، با توجه به انبساط حجمی محلول ضد جوش خالی گذاشتن 5% از حجم سیستم خنک کننده موتور الزامی است.

• برای اختلاط بهتر با آب و ضد موتور را روشن کنید تا مدتی کار کند و پس از خاموش کردن موتور و حصول اطمینان از خنک شدن سیال، مجددا سطح مخلوط کننده را بازدید نمایید. اگر سطح مایع از خط نشانه پایین، کمتر است، به آن محلول آماده شده ضد یخ با نسبت توصیه شده اضافه نمایید.

• هرگز الکل به عنوان سیال خنک کننده استفاده نکنید زیرا که قطعات موجود در سیستم رادیاتور موتور خوردروها برای استفاده از فرمولاسیون اصلی سیال خنک کننده، طراحی شده اند.

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :
دانلود کاتالوگ :
  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :